Sepetinizde 0 Ürün Bulunmaktadır. Sepetime Git
Siparişiniz, ödemenizin onaylanmasının ardından 1 veya 3 iş günü içerisinde %100 sigorta ve kasko güvencesi ile Yurtiçi kargo'ya verilir. Ürününüzün tedarik ve kargo aşamasında akta bilgisayar, siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için gereken özeni gösterir.
 
2. Beklenmedik olağanüstü durumlarda (grev, lokavt, yangın, sel, deprem vb.) ve alıcıdan kaynaklanan durumlarda (evde bulunmama, hatalı adres vb.) teslimat süreleri değişiklik gösterebilir.
 
3. Siparişinizin durumu aşaması (ödemesi geldi, tedarik sürecinde, kargoya verildi gibi) tarafınıza cep telefonunuza sms olarak bildirilir.
 
4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını, ambalaja zarar vermeyecek şekilde açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Hasarlı ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisine tutanak hazırlatınız ve genel kargo elemanına teslim ediniz.
 
5. Kapıda ödemeli siparişler haricinde, teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir. Kredi kartı ve havale/EFT ile yapılan alımlarda, kargo bedeli alışverişiniz sırasında kargo şirketine ödenmek üzere sizden tahsil edilmektedir. Sadece siparişinizin doğru olduğundan emin olunuz.
 
6. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu, belirtilen adreste bulunamamanız durumunda size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Dilerseniz bize veya kargo firması ile tekrar irtibata geçmelisiniz.
 
7. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra, ürününüzün kurulumu ve kullanımı sırasında kullanma kılavuzunda yazılı hususlara dikkat ediniz. Kurulum aşamasında, yetkili servis müdahalesi gerekli durumlarda ve teknik konularda ürününüzün yetkili teknik servisiyle irtibata geçiniz.
aktabilgisayar.net'ten Alıntıdır.